Kršćanska humanitarna udruga „Putevi milosti“ nastavlja sa podjelom paketa u sklopu projekta „Ublažavanje siromaštva pružanjem pomoći najpotrebitijim osobama podjelom hrane i/ili osnovne materijalne pomoći“, koji se financira u okviru Operativnog programa za hranu i osnovnu materijalnu pomoć za razdoblje 2014.-2020 iz Fonda Europske pomoći za najpotrebitije (FEAD).
Tako je u srijedu  01.03. i četvrtak  02.03. 2017. obavljena druga od ukupno šest podjela paketa hrane i osnovne materijalne pomoći, i to na području 6 hrvatskih županija na kojima udruga djeluje.
Podjelom je obuhvaćeno više od 8000 osoba, koje su sastavni dio 2500 pojedinaca, zajednica i obitelji, koje po članu nemaju veća primanja od 800 kuna mjesečno.

Ovim putem najavljujemo sljedeću podjelu paketa za korisnike projekta početkom mjeseca travnja.

Slike sa druge podjele paketa:

Đakovo - ožujak (2)Osijek - ožujak (17)Osijek - ožujak (11)Osijek - ožujak (8)Solin - ožujak (1)Osijek - ožujak (7)logotipi