[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Članovi Kršćanske humanitarne udruge «Putevi milosti», središnjice Osijek, te pridruženi članovi i volonteri koji nam uvijek rado pomažu u našim humanitarnim akcijama, planiraju zajedničko hodočašće u Gospino svetište u Ilači na blagdan rođenja Blažene Djevice Marije, u narodu nazvane «male» Gospe u ponedjeljak, 08.09.2014. Hodočašće je zamišljeno kao duhovna okrjepa članova naše udruge, odnosno da provedemo zajedno vrijeme na svetoj misi, molitvi i duhovnim razmišljanima.
Kao kršćanska humanitarna udruga, veliku važnost pridajemo duhovnosti, molitvi i sudjelovanjima u liturgiji, sve nam to daje snage u našim nastojanjima da pomažemo socijalno ugrožene pojedince i obitelji. Na hodočašće u Ilaču planiramo ići osobnim automobilima, a imamo ideju izraditi majice s natpisom i logom naše humanitarne udruge. Te bi majice koristili i u naši, budućim humanitarnim akcijama. Završni dogovor o pojedinostima hodočašća ćemo usaglasiti na našem redovitom mjesečnom sastanku početkom mjeseca rujna.

 http://www.glas-slavonije.hr/207172/4/Sto-je-Lourdes-za-Francusku-to-je-svetiste-Ilaca-za-Srijem