[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Uoči Uskršnjih blagdana primili smo veliku donaciju prehrambenih artikala i higijenskih potrepština od strane zagrebačke osnovne škole Ivana Meštrovića.

Nakon što su djelatnici spomenute škole predvođeni ravnateljem Milivojem Magerlom i vjeroučiteljicom Anicom Perković organizirali prikupljanje pomoći za socijalno ugrožene obiteljiOŠ 8 u Osijeku prošlog Božića, ponovili su akciju i pred nadolazeće Uskršnje blagdane.

Pomoć su dovezli domar škole i osobno ravnatelj gosp. Milivoj Magerl, te su je uručili članovima naše udruge.

Donacija će biti podjeljena socijalno ugroženim obiteljima o kojima skrbi naša udruga.

Zahvaljujemo na ovoj velikoj i značajnoj donaciji ravnatelju gosp. Milivoju Magerlu, vjeroučetiteljici Anici Perković, nastavnicima i djelatnicima osnovne škole Ivana Meštrovića, te djeci i njihovim roditeljima koji su se nesebično uključili u ove dvije humanitarne akcije pomoći socijalno ugroženim obiteljima u Osijeku.