[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Godišnja skupština Kršćanske humanitarne udruge “Putevi milosti” održana je dana 18.04.2015.  u mjestu Dugobabe kod Splita gdje djeluje splitski ogranak Udruge.

Događanja su počela u 18 sati sv. Misom u crkvi sv Franje u Broćancu. Svetu Misu za članove Udruge predvodio je fra Domagoj Runje.

U 19 sati počeo je radni dio Skupštine na kojem smo donijeli nekoliko važnih odluka, najvažnija je svakako verifikacija novog statuta Udruge po novom zakonu o udrugama, zatim izabrali smo likvidatora udruge, te smo odredili i iznos članarina. Osvrnuli smo se na rezultate iz 2014. godine, te razgovarali za planove za ovu tekuću godinu.

Nakon službenoj dijela Skupštine uslijedila je večera s glazbom za članove Udruge i njihove goste.

Slijedeća skupština Udruge održati će se u proljeće 2016. u Osijeku