[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” upisana je u registar posrednika hrane pri ministarstvu poljoprivrede.

Time smo stekli zakonske uvjete da i dalje sakupljamo prehrambene proizvode te ih distribuiramo socijalno ugroženim obiteljima i svim pojedincima u potrebi.

Rješenje za objekte u kojima možemo sakupljati i djeliti hranu dobili smo za naša dva objekta i to za našu središnjicu u Osijeku, Pavla Pejačevića 3 i za naš ogranak u Dugobabama, Domovinskog rata 168, Klis.

Pozivamo stoga poslovne subjekte, institucije i građane da nam doniraju hranu pred istekom roka trajanja (na koju se više ne plaća PDV) i hranu s dugoročnim rokom trajanja kako bi mogli pomoći i prehraniti socijalno ugrožene obitelji na osječkom i splitskom području.

Svim donatorima od srca unaprijed zahvaljujemo!!

 

Ministarstvo poljoprivrede

 

Registar posrednika    registar posrednika 2