[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” je u preduskrsno vrijeme organizirala humanitarnu akciju “za ljepši Uskrs”.
Cilj akcije je bio pomoći socijalno ugroženim obiteljima hranom i higijenskim potrepštinama.
Ukupno smo podijelili 67 paketa ukupne vrijednosti 9 850 kuna.
Zahvaljujemo na pomoći u provođenju akcije: osnovnoj školi “Ivana Meštrovića” iz Zagreba, obrtu Educos, gospođi Marceli Šperandi, Berislavu Brezničaru, Saši Buzincu i gospodinu Ivanu, te građanima koji su donirali svoja sredstva na humanitarnim štandovima.
Uskoro slijede nove humanitarne akcije kojima ćemo pomoći siromašne obitelji, te pozivamo poslovne subjekte, institucije i građane da nam pomognu aktivnim sudjelovanjem i donacijama kako bi naše društvo učinili boljim mjestom za život jer ne priznajemo nemoć i depresiju nego možemo i hoćemo nastaviti pomagati sve dok ne nestane siromaštvo u Hrvatskoj.