[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga „Putevi milosti“ je u sklopu projekta „Ublažavanje siromaštva pružanjem pomoći najpotrebitijim osobama podjelom hrane i/ili osnovne materijalne pomoći“, koji se financira u okviru Operativnog programa za hranu i osnovnu materijalnu pomoć za razdoblje 2014.-2020 iz Fonda Europske pomoći za najpotrebitije (FEAD) u srijedu  20.09., četvrtak  21.09. i petak 22.09. obavlila šestu i ujedno poslijednju podjelu paketa hrane i osnovne materijalne pomoći, i to na području 6 hrvatskih županija na kojima udruga djeluje i to: Osječko-baranjskoj, Vukovarsko-srijemskoj, Brodsko-posavskoj, Virovitičko-podravskoj, Požeško-slavonskoj i Splitsko-dalmatinskoj.
Podjelom je obuhvaćeno više od 8 000 osoba, koje su sastavni dio 2 500 pojedinaca, zajednica i obitelji, koje po članu nemaju veća primanja od 800 kuna mjesečno.

Zahvaljujemo svim volonterima na zalaganju i trudu prilikom pripreme paketa.

Napominjemo da je ovo bila zadnja podijela u okviru ovog projekta. Zahvaljujemo svim korisnicima projekta na strpljivosti prilikom preuzimanja paketa.

O eventualnom novom projektu podijele hrane i higijenskih potrepština korisnici će biti na vrijeme obaviješteni.