[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Dana 18.12.2017. obilježili smo 5.godišnjicu djelovanja Kršćanske humanitarne udruge “Putevi milosti”.

Mali domjenkom članova i volontera udruge obilježili smo Dan Udruge. Kroz 5 godina postojanja Udruga je odradila brojne humanitarne akcije i projekte, pomogli smo brojnim obiteljima i pojedincima, bolesnoj djeci, siromašnima, stradalim u poplavi u Slavoniji, obnavljali smo kuće u derutnom stanju, organizirali šlepere koji su prevozili hranu i druge artikle.

Danas možemo biti ponosni što Udruga djeluje po cijeloj Slavoniji, zastupljeni smo u 6 hrvatskih županija gdje imamo brojne volontere i simpatizere.

Svčanost proslave dana Udruge uveličali su i naši gosti: naša donatorica Marcela Šperanda, voditeljica distribucijskog centra Belišće Jasna Mužević i predsjednica Udruge žena Izvor iz Kneževih vinograda Katarina Bajsić.

Dalje, u 2018. godini planiramo nove projekte i akcije, a sve u svrhu pomoći najugroženijim slojevima našeg društva…..