[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Članovi Kršćanske humanitarne udruge “Putevi milosti” hodočastili su od 06. – 08. 04. 2018. u Međugorje.  Gospi Mira hodočastii su članovi udruge: tajnica Gordana Sertić, dopresjednik Ivan Biki, predsjednik Krešo Žarković, te članica Grozde Mikulić.

Cjelokupni humanitarni rad i naša nastojanja da pomažemo siromašnim obiteljima, djeci, invalidnim osobama, starima i nemoćnima  bio bi nezamisliv bez duhovne komponente u našem djelovanju. Gospodin Isus uz posedovanje naše Nebeske Majke nam daje snagu za sve izazove u našem karitativnom radu, koji bi bez Božje pomoći bio uzaludan i bezmislen. Zato je ovo hodočašće. kao i sva predhodna, izuzeno važno kako bi i dalje mogli djelovati i pomagati potrebitima.

Vratili smo se iz Međugorja osnaženi i nastavljamo pomagati svima kojima je pomoć potrebna uz zagovor naše Nebeske Majke.