[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Nakon provedenog javnog poziva “Unaprijeđenje kvalitete života starijih osoba 2018.” koji je provelo Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” i Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, potpisali su ugovor o finaciranju projekta “Dnevni boravak i organiziranje aktivnosti za stare i nemoćne na području grada Lipika”. Vrijednost projekta je 70 000 kuna, a projekt se provodi u partnerstvu s gradom Lipikom. Projektom će se poboljšati kvaliteta života starijih osoba na području grada Lipika i okolnih naselja. Voditelj projekta je Dalibor Viboh, administratorica zaposlena na projektu je Ivana Sarvaš. Izvoditelji aktivnosti će biti i volonteri Branko Knežević i Katica Knežević. Projekt se provodi u razdoblju od 12 mjeseci, od 01. 09. 2018. – 30.08. 2019.