[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku kao Posredničko tijelo razine 1, u postupku odabira projekata u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga “Razvoj osobne asistencije za osobe s invaliditetom – faza II”, donijelo je dana 08.05.2019. odluku o financiranju projekta “Osobna asistencija za osobe s invaliditetom UP.02.2.2.09.0049”. Projekt “Osobna asistencija za osobe s invaliditetom UP.02.2.2.09.0049” provoditi će Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” u partnerstvu s Udrugom paraplegičara i tetraplegičara Osječko-baranjske županije. Projekt će biti financiran u ukupnom iznosu od 1 282 127,00 kuna. Korisnici projekta su osobe s invaliditetom, ukupno osam (8) osoba koje će dobiti svoje osobne asistente koji će im pomagati u svakodnevnim aktivnostima. Projektne aktivnosti će trajati u razdoblju dvije (2) godine, te će osim osobnih asistenata na projektu biti zaposlene voditeljica projekta i administratorica projekta.