[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Županija Osječko-baranjska je i ove godine prepoznala nastojanja Kršćanske humanitarne udruge “Putevi milosti” da pomogne socijalnim skupinama naše županije, te je na nedavno završenom natječaju za financiranje udruga, našoj udruzi odobrila dva (2) projekta i to:

“Pomoć obiteljima u potrebi”

“Osobna asistencija za osobe s invaliditetom”

Projekt “Pomoć obiteljima u potrebi” će biti financiran u iznosu od 6 000 kuna, a njime je predviđena pomoć u paketima hrane i higijenskim potrepština za socijalno ugrožene obitelji i umirovljenike naše Županije.

Projekt “Osobna asistencija za osobe s invaliditetom” će biti financiran u iznosu od 6 400 kuna, a njime će biti predviđena pomoć osobama s invaliditetom putem osobnih asistenata.

Zahvaljujemo Županiji Osječko-baranjskoj i Županu Ivanu Anušiću na pomoći i potpori koju daju u radu i djelovanju naše udruge. Županija Osječko-baranjska je još jednom pokazala veliku brigu za osobe u potrebi, male i nemoćne i kao do sada se pokazuje kao institucija na koju se udruga može osloniti i računati na pomoć kada je najpotrebnije.