[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Edukacija osobnih asistenata, korisnika usluge osobne asistencije i roditelja održana je 17. i 18. 07.2019. u Zoo hotelu, Sjevernodravska obala d.d., Osijek

Edukacija je održana u sklopu projekta “Osobna asistencija za osobe s invaliditetom – UP 02.2.2.09.0049”, koji se u punom iznosu financira iz Europskog socijalnog fonda; Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“, poziva; „Razvoj usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom – Faza II“. Projekt traje 24 mjeseca a njegova ukupna vrijednost iznosi 1.282.127,00 kuna.

Nositelj projekta je Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti”, a organizator edukacije je partnerska organizacija na projektu “Udruga paraplegičara i tetraplegičara Osječko-baranjske županije”

Edukaciju su provodili Katarina Friščić, mag.educ.soc. i Josip Friščić dipl.psih., oboje iz Centra za edukaciju i savjetovanje “Pero” Zagreb. Teme koje su edukatori održali su bile: Radionica I. Samoorganizacija, Radionica II. Izrada osobnog plana, Radionica III. Komunikacija, Radionica IV. Asertivnost, Radionica V. Samopouzdanje, Radionica VI. (Samo)poštovanje, Radionica VII. Timski rad, Radionica VIII. Suradnja