[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Izborna skupština Kršćanske humanitarne udruge “Putevi milosti” održana je u subotu 10.10.2020. u prostorijama gradske četvrti “Jug II”.

Za predsjednika udruge je ponovno izabran Krešo Žarković, za tajnicu Gordana Sertić, a za dopresjednika udruge Karlo Vilanj. Krešo Žarković i Gordana Sertić su također izabrani za osobe ovlaštene za zastupanje udruge.

Predsjednik udruge Krešo Žarković je podnio skupštini izvještaje za prošlu godinu, te predstavio plan rada i financijski plan za 2021.godinu, te je uručio zahvalnice članovima udruge za njihov dosadašnji rad u udruzi i pomoć koju su pružili za osobe u potrebi.

Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” na poseban način zahvaljuje gradskoj četvrti “Jug II” na ustupljenom prostoru bez naknade za održavanje skupštine.