[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

U sklopu projekta “Važna si – zaposli se i pomozi UP.02.1.1.13.0017” koji je financiran iz Europskog socijalnog fonda na temelju poziva ZAŽELI – PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA – FAZA II, održan je program obrazovanja za zaposlenice projekta.

Tako su 20 žena zaposlenih na projektu primile javne isprave o završenom programu obrazovanja/ osposobljavanja i to 7 žena za završeni tečaj engleskog jezika – razina A1 i 13 žena za završeni tečaj njemačkog jezika – razina A1.

Dana 15.07.2021. diplome su im svečano uručene u prostorima osnovne škole “Antuna Mihanović” u Osijeku, gdje su spomenute zaposlenice tečajeve i pohađale. Diplome su im predale predavačice učilišta “Modus” koje je i provelo spomenuto obrazovanje.

Završeno obrazovanje će pomoći našim zaposlenicama da nakon završetka projekta budu konkurentnije na tržištu rada pri pronalaženju budućih zaposlenja.