[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” u partnerstvu s humanitarnom udrugom “Prijatelji sv. Martina” iz Belog Manastira započela je dana 21.03.2022. godine provedbu projekta “Dobro upravljanje OCD-a za razvoj zajednice”. Ugovor je potpisao predsjednik udruge Krešo Žarković u hotelu Le Premier u Zagrebu. Na svečanosti potpisivanja ugovora bili su nazočni: ravnateljica Ureda za udruge Helena Beus, zamjenik upraviteljice Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva Luka Bogdan i Nada Trgovčević Letica, načelnica Sektora za kontrolu i provedbu projekata u Ministarstvu rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike. Svečanosti su nazočili i Marko Pavić, zastupnik Hrvatskog sabora i predsjednik saborskog Odbora za regionalni razvoj i fondove Europske unije i Danko Relić, predsjednik Savjeta za razvoj civilnoga društva.

Udruga “Putevi milosti” projektom želi ojačati svoje kapacitete za bolje upravljanje i učinkovitije korištenje sredstava iz javno dostupnih izvora. Projektom će se povećati vidljivosti udruge u javnosti s ciljem privlačenja novih volontera i jačanja postojećih volonterskih kapaciteta. Kao rezultat projekta biti će unapređeni kapaciteti udruge za održivi nastavak rada udruge s potrebitim skupinama u lokalnoj zajednici. Na projektu će uz voditeljicu projekta biti zaposlena stručna osoba psiholog za rad s ranjivim skupinama, planirane su edukacije zaposlenika i volontera s ciljem kvalitetnijeg rada s ranjivim skupinama društva.

Sadržaj mrežne stranice isključiva je odgovornost Kršćanske humanitarne udruge “Putevi milosti”.
Za više o EU fondovima: www.esf.hr i www.strukturnifondovi.hr