[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print
komunicki 3

Obitelj Komunicki

 Dobili smo informaciju o siromašnoj obitelji iz Vukovara s četvero djece. Obitelj čine Miroslav, bivši hrvatski branitelj, njegova supruga Željka, te djeca Marijan 11 godina, Ema 4 godine., Luka 3 godine, i maleni Karlo koji sada ima 7 mjeseci. Miroslav je hrvatski branitelj, bio je u vojsci 9 godina ali nije ostvario ništa, nema niti invalidnost niti vojnu mirovinu. Kad je otpušten iz vojske zaposlio se u jednoj firmi i nakon izvjesnog vremena zbog bolesti je otišao u invalidsku mirovinu. Nakon što smo dobili sve potrebne informacije, odlučili smo pomoći ovoj vukovarskoj obitelji, organizirali smo prodajnu akciju ručnih radova članova naše udruge u korizmeno vrijeme od 19.03 – 19.04. 2014. Prodajne štandove organizirali smo u Osijek na Trgu Ante Starčevića, također smo sudjelovali na tradicionalnoj manifestaciji «Šarena jaja bojama grada», prodajni štand smo izložili u trgovačkom centru «Portanova», a sudjelovali smo i na 10-to dnevnom Uskršnjem sajmu u trgovačkom centru «Mercator». Na štandu u trgovačkom centru «Mercator», osim članova naše udruge, sudjelovale su dvije mlade volonterke iz Volonterskog centra Osijek, kojem se srdačno zahvaljujemo na pruženoj pomoći. Riječi zahvale također upućujemo trgovačkim centrima «Portanova» i «Mercator», te poglavarstvu grada Osijeka, bez njihove pomoći i suradnje akcija sigurno ne bi bila tako uspješna.Velik doprinos akciji dali su i naši ogranci u Splitu i Vinkovcima.

Hvala svim građanima koji su sudjelovali u akciji za vukovarsku obitelj i dali svoje donacije kako bi mogli što uspješnije pomoći. Nakon uspješno provedene akcije organizirano smo posjetili obitelj Komunicki u njihovom domu, porazgovarali s njima o provedenoj akciji i o daljnoj skrbi za tu obitelj.

komunicki

Volonteri akcije