[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

OBAVIJEST ZA KORISNIKE PROJEKTA

Ovim putem obaviještavamo korisnike projekta „Ublažavanje siromaštva pružanjem pomoći najpotrebitijim osobama podjelom hrane i/ili osnovne materijalne pomoći“, koji se financira u okviru Operativnog programa za  hranu i osnovnu materijalnu pomoć za razdoblje 2014.-2020. iz Fonda Europske pomoći za najpotrebitije  (FEAD), da započinje peta podjela paketa hrane i osnovne materijalne pomoći.

Podjela će se kao i do sada  vršiti na području 6 županija (Brodsko-posavska, Osječko-baranjska, Požeško-slavonska, Virovitičko-podravska, Vukovarsko – srijemska, Splitsko-dalmatinska) na kojima udruga djeluje.

Podjela paketa odvijat će se dana 05., 06. i 14.  srpnja 2017. ovisno o distribucijskom centru.

Prilikom ove podjele neće će dijeliti  lako-kvarljiva hrana i deterdženti, jer je tako predviđeno u projektnim aktivnostima.

Kao i do sada potrebno je prilikom preuzimanja paketa na uvid pokazati osobu iskaznicu.