[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga „Putevi milosti“ je u sklopu projekta „Ublažavanje siromaštva pružanjem pomoći najpotrebitijim osobama podjelom hrane i/ili osnovne materijalne pomoći“, koji se financira u okviru Operativnog programa za hranu i osnovnu materijalnu pomoć za razdoblje 2014.-2020 iz Fonda Europske pomoći za najpotrebitije (FEAD) u srijedu  03.05., četvrtak  04.05. i petak 05.05.2017. obavlila četvrtu od ukupno šest podjela paketa hrane i osnovne materijalne pomoći, i to na području 6 hrvatskih županija na kojima udruga djeluje i to: Osječko-baranjskoj, Vukovarsko-srijemskoj, Brodsko-posavskoj, Virovitičko-podravskoj, Požeško-slavonskoj i Splitsko-dalmatinskoj.
Podjelom je obuhvaćeno više od 8000 osoba, koje su sastavni dio 2500 pojedinaca, zajednica i obitelji, koje po članu nemaju veća primanja od 800 kuna mjesečno.

Zahvaljujemo svim volonterima na zalaganju i trudu prilikom pripreme paketa.

Najavljujemo slijedeću podijelu 05., 06. i 07. srpnja 2017., te napominjemo da prema planu raspodijele pomoći srpanjski paketi neće sadržavati lako pokvarljivu hranu i deterdžente.