[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Svoj veliki doprinos u Božićnoj humanitarnoj akciji dali su učenici, roditelj, nastavnici osnovne škole “Ivana Meštrovića” iz Zagreba predvođeni našim dragim prijateljom ravnateljom Milivojem Merglom. Kao i puno puta do sada osnovna škola sa zagrebačkog Jaruna se uključila u naše humanitarne akcije i nastojanja da pomognemo siromašnim obiteljima, posebno u ovo Božićno vrijeme kada želimo blagdane svima učiniti što radosnijim.

Naši prijatelji iz Zagreba dovezli su vrijednu donaciju koja sadržava brašno, ulje, šećer, palentu i mnogobrojne druge prehrambene artikle. Ova vrijedna donacija će biti podijeljena korisnicima naše udruge o čemu će naši korisnici biti pravovremeno obaviješteni.

Još jednom, veliko HVALA svim koji su omogućili da se sakupi ova vrijedna donacija.