[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” na donacijskom natječaju HEP-a “Svjetlo na zajedničkom putu” dobila je donaciju u iznosu 18 000 kuna. Najveći iznos koji je udruga do sada osvojila na spomenutom natječaju. Sredstva će biti utrošena na nabavku hrane i higijenskih potrepština za socijalno ugrožene obitelji. U srijedu 11.07.2018. podjela paketa će biti u Babinoj gredi (30 paketa) i Gunji (30 paketa). Preostala sredstva će biti utošena na pakete (110) za područje grada Osijeka i okolice. Podijela za Osijek će biti obavljena u mjesecu kolovozu ili rujnu.

Zahvaljujemo od srca Hrvatskoj elektroprivredi na ukazanom povjerenju i donaciji 18 000 kuna za obitelji u potrebi. Nadamo se nastavku dobre suradnje i donacijama, a također se nadamo i donacijama ostalih poslovnih subjekata kako bi mogli i dalje pomagati socijalno ugrožene obitelji.