[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” i Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje potpisali su 11.07.2018. ugovor o dodijeli financijskih sredstava u iznosu od 5 000 kuna. Rezultat je to provedenog javnog natječaja HZZO-a na kojem su našoj udruzi za projekt “Pomoć potrebitima Slavonije i Baranje” odobrena spomenuta sredstva. Projekt “Pomoć potrebitima Slavonije i Baranje” je na natječaju prijavljen u partnerstvu s udrugom “Prijatelji svetog Martina” iz Belog Manastira, te će u suradnji s  spomnutom udrugom biti i realiziran. Projektom je predviđena  nabavka i podijela 40 humanitarnih paketa koji će sadržavati osnovne prehrambene i higijenske artikle koji će biti podijeljeni socijalno ugroženim obiteljima.

Zahvaljujemo se Hrvatskom zavodu za zdravstveno osiguranje na ukazanom povjernju, te na dodijeli donacije kojom ćemo pomoći socijalno ugroženim obiteljima o kojima naša udruga skrbi.

O datumu i mjestu podijele paketa, javnost će biti pravodobno informirana.