[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Dragi  moji gladni prijatelji meni je  prvenstveni cilj  skupiti  novac za  vaše obroke a  drugorazredni  ostvariti   svjetske  rezultate.   Ja  ću biti  u potpunosti  sretan  i zadovoljan  ako ostvarim  prvenstveni  cilj.

Dragi Bože neka bude volja tvoja

220  x  16 katova  /  220 X  240  STEPENICA

3 520  katova / 52  800  stepenica

Visina stepenica  18.94  centimetara.

TORANJ  TRČANJE  HRVATSKA UDRUGA članica Gradskog  saveza  za sportsku rekreaciju „ SPORT ZA SVE „ Osijek  i TOWERRUNNING  WORLD   ASSOCIATION organizira   svjetsku  solo utrku u kojoj je    svjetski   towerrunning  trkač  Božidar Deodat Krešić , 72-  godišnjak opet u akciji. Suorganizator utrke je  Kršćanska  humanitarna udruga  Putevu milost koja je preko  svojeg  humanitarnog računa  i  humanitarnog  telefona   skupljala   novac  za potrebite.

HUMANITARNI  BROJ   : 060 9004 

za humanitarnu akciju „Božićna humanitarna akcija“

u periodu od 01.11.-10.12.2021. godine.

Udruga Putevi milosti – Božićna akcija

Bračka 140a, Osijek

HR6923400091511153063

swift code: PBZGHR2X

BDK trči solo utrku 04.12.2021. u stambeno-poslovnoj zgradi Trg slobode 8 Osijek sa početkom  u 16 sati, a  završetkom   05.12.2021. u 16 sati. Trka će trajati minimum 24 sata.

Ovo će  biti brutalno  teški  sportski    pothvat,  to jest  najteži izazov u penjanju  na svijetu. Nije  aerobna aktivnost,  ali po satu  se troši  oko 900  kalorija. Stručna  liječnička  dijagnoza   sportaša  invalida : Sy Is, cerv chr – OA coxae bill pp.dex-Deformatio pediss bill

U spravljanja  menija za utrku  pomogla  je  PharmDr. Kamila  Chomaničkova    iz  Bratislave  trenutno  8. na  svjetskoj  rang listi  i   peterostruka  prvakinja  svoje države.

Treninge   za ovu utrku  je vodio   je u potpunosti stručno  Ares Bursić,   svjetski TOP   towerrunning  trkač u  everestingu i  svjetski TOP biciklista u Everestingu. Kako  poznavati svoje tijelo i psihu  BDK naučio  je   vrsni atletski  trener  Zoran Tadić. Kako  primiti blagoslov od  Boga za dobro  što  ćemo  činiti i činimo  u životu  BDK  naučio je iz  propovijedi  vlč. Blaž Jokića. A za  barem 50 %  uspjeha   zaslužna je   supruga  Mara.

Vjerodostojnost  i registracija  rezultata   se   mjeri   aplikacijom STRAVA i službenim brojačima  uspona.

U asocijaciji EVERESTING  ASSOCIATION postignut  je rekord 8 848 metara nadmorske visine, a to je  visina  MOUNT EVERESTA. To još nitko nije odradio stariji od 70 godina.  BDK će  postati   najstarija osoba   te postaviti  svjetski rekord i ući i  u  „ KUĆU SLAVNIH. Za to će   mora  ići  190  x 16 katova –  3 030 katova / 45 600  stepnica.

U  asocijaciji  TOWERRUNNING  WORLD   ASSOCIATION  postignuti će   10 000 metara nadmorske visine . To je  prva  službena  svjetska  utrka  10  kilometara   nadmorske  visine!!!!! Odobrena je od asocijacije   Towerrunning  World Association.  Sa  ovim rezultatom BDK će postati  najstarija    osoba koja je to učinila. Za  svjetski rekord morao ići 220  x  16 katova  –  35 40  katova /   52  800  stepenica.

VELIKO SVJETSKO PRIZNANJE

Towerrunning  world  association   je  prepoznala  BDK  kao  svjetski BREND    i  stavila ga u TOP – 100 elitnih  svjetskih  towerrunning  trkača i imenovala ga u TIM asocijacije i  registrirala  dvije    udruge TOWERRUNNING   CROATIA     ASSOCIATION  I  TOWERRUNNING BALKAN  ASSOCIATION  kako bi se  mogle  službeno održati   dvije utrke : PRVO PRVENSTVO  HRVATSKE U RUN UP-U  i  PRVENSTVO  BALKANA  U RUN UP-U.

PORUKA STANARIMA  ZGRADE :  Dragi  moji susjedi ova solo  trka nije  trčanje  po stepenicama  nego bezčujno hodanje po stepenicama u zgradi  i bit ću biti  sam.

Dvaput sam  cijepljen.  Nosit ću   liječničku  zaštitnu masku. Hvala vam na  empatiji  za  gladne.

U slučaju   pojačane  pandemije morat ću ići  duplo težu  solo utrku  koja će trajati minimum  36 sati.

Solo utrka  će  se  održati  istoga  dana    sa   početkom   u 17 sati  na stepenicama mosta dr.Franje  Tuđmana. Jedan uspon je  40 stepenica. Visina stepenica je 16.7  centimetara. Jedan uspon  je 6.68 metara.

U asocijaciji EVERESTING  ASSOCIATION – Za 8 848 metara nadmorske visine morat će se ići  1325    uspona .To je  53 000  stepenica  -gore

                                                        ——————————–

                                                      53 000  stepenica  – dolje

U  asocijaciji  TOWERRUNNING  WORLD   ASSOCIATION  – za 10 000 metara  nadmorske visine morat će se ići  1498   uspona .To je 59 920   stepenica  – gore.

                                                           ………………………….

                                                                          59  920    stepenica   – dolje

Božidar Deodat Krešić