[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” u sklopu provedbe projekta “Dobro upravljanje OCD-a za razvoj zajednice” UP.04.2.1.11.0087 provodi kampanju privlačenja novih volontera u udrugu. Cilj je akcije povećati broj osoba koje volontiraju u udruzi “Putevi milosti”, a time povećavaju provedbene kapacitete udruge i služe na dobrobit cijele zajednice i osoba kojima pomažu.

Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” provodi slijedeće programe:

  • pomoć obiteljima i pojedincima u riziku od siromaštva
  • uslugu osobne asistencije za osobe s invaliditetom
  • pomoć osobama treće životne dobi
  • psihosocijalne radionice za osobe s invaliditetom i ostale ugrožene skupine
  • pomoć bolesnoj djeci

Volonteri će u našoj udruzi steći iskustvo volonterskog rada, sudjelovati će u volonterskim akcijama u sklopu EU projekta “Dobro upravljanje OCD-a za razvoj zajednice”, učiniti nešto korisno za lokalnu zajednicu, izgraditi sebe kao osobe koje pomažu osobama u potrebi, sudjelovati na edukacijama za volontere.

Za informacije sve osobe koje žele volontirati mogu se javiti na slijedeće kontakte:

Krešo Žarković, predsjednik udruge – 091-563-6436

Koraljka Žarković, voditeljica projekta – 091-563-8348

E-mail udruga.putevimilosti@gmail.com