[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

U okviru projekta “Dobro upravljanje OCD-a za razvoj zajednice” u prostorijama Kršćanske humanitarne udruge “Putevi milosti” u Osijeku i u prostorijama udruge “Prijatelji sv. Martina” provodimo edukacije osoba u riziku od socijalne isključenosti i pripadnika ranjivih skupina u cilju jačanja njihovih kompetencija i lakšeg pristupa tržištu rada. Na komunikacijskim radionicama polaznici uče kako kvalitetno komunicirati, predstaviti se na razgovoru za posao, napisati dobar životopis, te osnove poslovnog komuniciranja. Komunikacijske i prezentacije radionice vodi stručna osoba, psiholog koja je zaposlena u okviru ovog projekta. U edukacije su uključeni pripadnici ranjivih skupina – teže zapošljive osobe, stariji od 50 godina, dugotrajno nezaposlene, nisko obrazovane osobe, osobe u riziku od siromaštva.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost Kršćanske humanitarne udruge “Putevi milosti”.
Za više o EU fondovima: www.esf.hr i www.strukturnifondovi.hr