[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

U kongresnoj dvorani hotela Waldinger, održana je dana 25.05.2023. s početkom u 11 sati završna tiskovna konferencija projekta “Važna si – zaposli se i pomozi II”.

Završetak je to uspješno provedenog projekta u kojem su bile zaposlene 25 gerontodomaćice, te voditeljica i administratorica projekta. Zaposlene žene pomagale su u projektu 200 osoba starijih od 65 godina u obavljanju kućanskih poslova, odlascima kod liječnika, u trgovinu, ljekarnu i sličnim poslovima.

Na konferenciji osim predstavnika Kršćanske humanitarne udruge “Putevi milosti”, bila je nazočna i predstavnica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Ankica Vučković.

Sada završavamo projekt pomaganja osobama starije životne dobi, ali se nadamo novim natječajima i projektima s kojima bi nastavili pomoć starijim osobama, te novom zapošljavanju osoba koje su u nepovoljnom položaju na tržištu rada.