[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga „Putevi milosti“ provodi projekt „Ublažavanje siromaštva pružanjem pomoći najpotrebitijim osobama podjelom hrane i/ili osnovne materijalne pomoći“, koji se financira u okviru Operativnog programa za  hranu i osnovnu materijalnu pomoć za razdoblje 2014.-2020 iz Fonda Europske pomoći za najpotrebitije  (FEAD).

Udruga djeluje na području pet slavonskih županija (Brodsko-posavska, Osječko-baranjska, Požeško-slavonska, Virovitičko-podravska, Vukovarsko-srijemska) i jedne dalmatinske županije (Splitsko-dalmatinska).

Ovim putem, pozivamo sve socijalno ugrožene obitelji sa područja navedenih županija, da se prijave za sudjelovanje u projektu, u sklopu kojega će dobivati pomoć u obliku paketa prehrane i osobne higijene.

Da bi obitelj ili pojedinac sudjelovao u projektu, mora ispunjavati slijedeći uvjet:

  • mjesečni prihod ne smije prelaziti 800 kuna po članu obitelji

Za sudjelovanje u projektu potrebno je priložiti slijedeću dokumentaciju:

  • dokaz o primanjima,
  • potvrdu zavoda za zapošljavanje,
  • presliku osobne iskaznice,
  • rodne listove djece,
  • te je potrebno ispuniti zamolbu za pomoć (preuzeti u prilogu)

 

Prijaviti se može na slijedećoj adresi:

Pavla Pejačevića 3, 31 000 Osijek

Ili putem e-mail adrese: udruga.putevimilosti@gmail.com

Za sve upite obratite se na kontakt broj: 091-563-6436

Prijave traju do 30.11.2016. ili do popunjenosti potrebnog broja korisnika.

 

S poštovanjem,

Mateja Lovrić, mag. oec.

Voditeljica projekta

Preuzmite:

zamolba-za-pomoc

obavijest-gradanima

logotipi