[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga „Putevi  milosti“ objavljuje dokumentaciju za javno nadmetanje u sklopu projekta „Ublažavanje siromaštva pružanjem pomoći najpotrebitijim osobama podjelom hrane i/ili osnovne materijalne pomoći“. Obavještavamo sve zainteresirane gospodarske subjekte, da svu potrebnu dokumentaciju za sudjelovanje u postupcima javne nabave, mogu preuzeti u prilogu.

krscanska-humanitarna-udruga-putevi-milosti-dokumentacija-za-nadmetanje

Dana 23.12.2016. prethodno objavljenoj dokumentaciji dodan je odgovor na upit za pojašnjenje dokumentacije.

odgovor-na-upit

Dana 27.12.2016. prethodno objavljenoj dokumentaciji dodan je odgovor na drugi upit za pojašnjenje dokumentacije.

odgovor-na-upit2

Dana 28.12.2016. objavljena je izmjena prethodno objavljene dokumentacije za javno nadmetanje. Prethodno objavljenoj dokumentaciji dodana je izmjena troškovnika. Zbog navedene izmjene rok za dostavljanje ponuda produljen je do 9.1.2017. do 10:00 sati.

krscanska-humanitarna-udruga-dokumentacija-za-javno-nadmetanje-izmjena

S poštovanjem,

Mateja Lovrić, mag. oec.

Voditeljica projekta

logotipi