[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga “Putevi milosti” i ove godine provodi Božičnu humanitarnu akciju koja traje od 26.10. – 30.12.2018. Cilj akcije je prikupljanje hrane, higijenskih potrepština, slatkiša, hrane za bebe, dojenčad, djecu, igračaka, pelena, školskog pribora, svega ostalog….za djecu i obitelji slabijeg imovnog stanja.  Na kraju akcije je predviđena podjela dječjih paketića za djecu, te obiteljskih paketa za obitelji u potrebi.                                                                       

Udruga na skrbi ima 2 800 obitelji, odnosno više od 10 000 pojedinaca iz pet slavonskih županija, te splitsko-dalmatinske županije. Želimo darivati za Božić što veći broj djece i obitelji, te molimo za pomoć građane i poslovne subjekte za pomoć u pribavljanju navedenih artikala. Sve donacije se mogu donijeti u udrugu na adresu Bračka 140a, Osijek utorkom i četvrtkom od 09 – 13 sati, a postoji mogućnost našeg dolaska po donacije pozivom na broj 091-563-6436. Otvorene je i humanitarni račun na koji možete uplatiti svoje donacije:

Božićna akcija Putevi milosti

Bračka 140a, Osijek

HR 14 2340 0091 5109 6703 7

Svim donatorima unaprijed od srca zahvaljujemo!