[ A+ ] /[ A- ]

image_pdfimage_print

Kršćanska humanitarna udruga  „Putevi milosti” poziva sve osobe (starije od 65 godina ili osobe u nepovoljnom položaju) s područja grada Osijeka, prigradskih naselja te općina Bilje i Čepin, zainteresirane za sudjelovanje u projektu Važna si – zaposli se i pomozi,  da se jave i ostave svoje podatke najkasnije do 20. 07. 2020.  Udruga će ih povratno kontaktirati ako ispunjavaju uvjete da postanu korisnici pomoći kroz projekt u sklopu programa  „Zaželi“.

Korisnicima će se omogućiti podrška i potpora u vidu pomoći u održavanju čistoće stambenog prostora, osobne higijene, pomoć u dostavi namirnica, lijekova i drugih potrepština, pomoć u pripremi obroka i drugi poslovi vezani uz skrb oko krajnjih korisnika.

Svi zainteresirani mogu se javiti se na kontakte:

Krešo Žarković 091 563 64 36

Vedran Ferko 098 912 57 77